Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Часовник ALEXANDER SHOROKHOFF NEVA AS.NEV02-4 е лимитиран мъжки модел с ръчно навиване и впечатляващ бронзов циферблат. С вълнообразна гилоширана структура и характерна стрелка във формата на “N”, този модел е вдъхновен от реката Нева. Съчетава стил и техника в изискан корпус с PVD покритие и каиш
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Колекция | AVANGARDE NEVA |
| Вид | Мъжки |
| Калибър | AS.3105 |
| Механизъм |
Ръчно навиване |
| Енергиен резерв | 42 часа |
| Камъни | 25 Камъка |
| Каса | Благородна стомана с PVD покритие |
| Циферблат | Бронз , на 9 часа секундарна |
| Водоустойчивост | 50 м |
| Стъкло | Сапфир кристал, антирефлексно двустранно покритие |
| Диаметър | 43.5 mm |
| Каишка | Естествена крокодил кожа 22мм |
| Дебелина на касата | 11,5 mm |
| Гаранция | 2 години |
| Лимитиран | 98 броя |
Спокойно и мощно, просто и красиво, емоционално и постигнато: Новият часовник NEVA от Александър Шорохоф. Вълнообразният гилотиниран циферблата е вдъхновен от силната и най-богатата на вода европейска река Нева. Малката, извита втора стрелка е оформена като буквата „N“ и по този начин препраща към името на часовника и великолепието на града чрез извитата му форма.
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 АТМ |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | РЪЧНО НАВИВАНЕ |
| СЕРИЯ: | AVANTGARDE COLLECTION |
| ЛИМИТИРАНИ МОДЕЛИ: | ЛИМИТИРАН |