Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Часовник ALEXANDER SHOROKHOFF CANDY CLASSIC AS.KD02-40S е лимитиран автоматичен модел с квадратен корпус 41x41 мм и модерен авангарден дизайн. Изработен от благородна стомана с черно PVD покритие и вдлъбнатини със сребро, той съчетава изкуство и техника. Цветните стъклени елементи на гърба и крокодилската каишка добавят допълнителен стил. Механизмът 2892.AS предлага 47 часа резерв. Посветен на Василий Кандински, този часовник е истинско изявление.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вид | Мъжки |
| Калибър | 2892.AS |
| Механизъм |
Автоматик |
| Енергиен резерв | 47 часа |
| Камъни | 21 камъка |
| Каса | Благородна стомана / Черно PVD покритие / Три хоризонтално вдлъбнатини изпълнени със сребро / Цветни стъклени елементи на гърба |
| Циферблат | Черен / Дата на шест часа |
| Водоустойчивост | 30 м |
| Стъкло | Сапфир кристал, антирефлексно двустранно покритие |
| Диаметър | 41x41mm |
| Каишка | Естествена крокодилска кожа |
| Дебелина на касата | 9.00 mm |
| Гаранция | 2 години |
AS.KD02-40S
Моделът KANDY e посветен на най-известния руски авангардист Василий Кандински.
Kandy е авангардно решение на Александър Шорохов и достойно попълнение към всяка любителска колекция.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вид | Мъжки |
| Калибър | 2892.AS |
| Механизъм |
Автоматик |
| Енергиен резерв | 47 часа |
| Камъни | 21 камъка |
| Каса | Благородна стомана / Черно PVD покритие / Три хоризонтално вдлъбнатини изпълнени със сребро / Цветни стъклени елементи на гърба |
| Циферблат | Черен / Дата на шест часа |
| Водоустойчивост | 30 м |
| Стъкло | Сапфир кристал, антирефлексно двустранно покритие |
| Диаметър | 41x41mm |
| Каишка | Естествена крокодилска кожа |
| Дебелина на касата | 9.00 mm |
| Гаранция | 2 години |
AS.KD02-40S
Моделът KANDY e посветен на най-известния руски авангардист Василий Кандински.
Kandy е авангардно решение на Александър Шорохов и достойно попълнение към всяка любителска колекция.
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 3 ATM |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | АВТОМАТИК |
| СЕРИЯ: | AVANTGARDE COLLECTION |