Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Часовник Alexander Shorokhoff Neva Color AS.NEV-COL1 е лимитиран модел от 98 броя с ръчно навиващ се механизъм и авангарден дизайн. Със своя гилоширан циферблат в кафяво-червени тонове и жълти акценти, той съчетава артистичност и часовникарска прецизност. Корпусът с IP покритие и ръчно декорираният механизъм подчертават високото ниво на изработка. Това е колекционерски часовник за хора, които търсят индивидуалност, стил и различие.
| Характеристика | Детайли |
|---|---|
| Марка | Alexander Shorokhoff |
| Модел | AS.NEV-COL1 |
| Вид | Мъжки |
| Механизъм | 3105.AS, ръчно навиване |
| Резерв на енергия | ~42 часа |
| Камъни | 17 |
| Функции | Часове, минути, дата, малка секунда на 9 часа |
| Корпус | Благородна стомана с IP покритие |
| Диаметър | 43.5 мм |
| Дебелина | 11.5 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал отпред и отзад, антирефлексно |
| Гръб на касата | Прозрачен сапфир |
| Водоустойчивост | 5 ATM |
| Циферблат | Кафяво-червен гилоше с жълти акценти |
| Стрелки | Жълти с черна декоративна линия |
| Каишка | Тъмнокафява кожа |
| Междулъгие | 22 мм |
| Лимитирана серия | 98 броя |
| Гаранция | 2 години |
Neva Color AS.NEV-COL1 е израз на смелия авангарден стил на Alexander Shorokhoff – часовник, който съчетава класическо часовникарство с артистична визия и силно присъствие. Създаден като лимитирана серия от 98 броя, моделът е предназначен за хора, които не търсят стандартен дизайн, а характер и индивидуалност.
Циферблатът е изпълнен с вълнообразен гийоширан мотив в наситени кафяво-червени тонове, които създават дълбочина и движение. Жълтият външен минутен ринг и характерните жълти стрелки добавят контраст и енергия, превръщайки дизайна в силно разпознаваем. Емблематичното число „60“ на позиция 12 часа подчертава ДНК-то на марката и завършва композицията.
Корпусът от благородна стомана с кафяво IP покритие придава топъл и елегантен завършек, докато сапфиреното стъкло от двете страни разкрива както дизайна, така и механиката. Вътре работи ръчно навиващият се механизъм 3105.AS, който е частично гравиран и декориран на ръка. Детайли като синени винтове, розово златно покритие и фина обработка на компонентите подчертават високото ниво на изработка.
Тъмнокафявата кожена каишка допълва цветовата палитра и създава завършен, хармоничен вид. Neva Color не е просто часовник – това е израз на индивидуалност и артистично мислене, съчетано с традиционно часовникарско майсторство.
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК,ДАМСКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 АТМ |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | РЪЧНО НАВИВАНЕ |
| СЕРИЯ: | AVANTGARDE COLLECTION |