Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Часовник Alexander Shorokhoff Neva Color Spring AS.NEV05-2 е лимитирано издание от само 7 броя, вдъхновено от пролетта и новото начало. С ръчно навиващ се механизъм 3105.AS и артистичен циферблат в жълто и зелено, моделът съчетава лекота, цвят и прецизност. Гийошираният дизайн и ръчно декорираният механизъм подчертават високото ниво на изработка. Това е колекционерски часовник, който носи усещане за живот, свежест и индивидуалност.
| Характеристика | Детайли |
|---|---|
| Марка | Alexander Shorokhoff |
| Модел | AS.NEV05-2 |
| Вид | Мъжки |
| Механизъм | 3105.AS, ръчно навиване |
| Резерв на енергия | ~42 часа |
| Камъни | 17 |
| Функции | Часове, минути, дата, малка секунда на 9 часа |
| Корпус | Благородна стомана |
| Диаметър | 43.5 мм |
| Дебелина | 11.5 мм |
| Стъкло | Сапфир кристал отпред и отзад, антирефлексно |
| Гръб на касата | Прозрачен сапфир |
| Водоустойчивост | 5 ATM |
| Циферблат | Жълт с гийоше и зелени акценти |
| Стрелки | Зелени с декоративна линия |
| Каишка | Тъмнозелена кожа с крокодилска текстура |
| Междулъгие | 22 мм |
| Лимитирана серия | 7 броя |
| Гаранция | 2 години |
Neva Color Spring AS.NEV05-2 е изключително рядък модел на Alexander Shorokhoff, създаден като специално издание, вдъхновено от пролетта и новото начало. С лимит от едва 7 броя в целия свят, този часовник се позиционира като истинска колекционерска находка.
Дизайнът пресъздава усещането за пробуждане на природата – свежи цветове, лекота и динамика. Жълтият гийоширан циферблат създава текстура и дълбочина, а зелените акценти добавят контраст и жизненост. Композицията носи усещане за движение и енергия, характерни за пролетта.
В сърцето на модела работи ръчно навиващ се механизъм 3105.AS, който е частично гравиран и декориран на ръка. Детайли като синени винтове, розово златно покритие и фино обработени мостове подчертават високото ниво на часовникарско майсторство.
Корпусът от благородна стомана с диаметър 43.5 мм придава стабилно присъствие, а сапфиреното стъкло отпред и отзад разкрива както артистичния циферблат, така и механиката. Тъмнозелената каишка от естествена кожа завършва визията и създава хармония с цветовете на циферблата.
Neva Color Spring не е просто часовник – това е символ на ново начало, движение и живот. Артистично произведение, което съчетава емоция, дизайн и часовникарска традиция.
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК,ДАМСКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 АТМ |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | РЪЧНО НАВИВАНЕ |
| СЕРИЯ: | AVANTGARDE COLLECTION |