Марка : AVIATOR
Марка : AVIATOR
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Колекция | DOUGLAS |
| Вид | Мъжки |
| Калибър | SELLITA SW240-1/ AV-1000 |
| Механизъм |
Swiss Automatic / Защита от удари Incabloc Novodiac |
| Енергиен резерв | 41 часа |
| Вибрации | 28 800 v.p.h / 4 Hz |
| Камъни | 26 Камъка |
| Каса |
Благородна полирана стомана 316L /Прозрачен гръб |
| Циферблат | Сив / Сребристи стрелки и индекси със SuperLuminova |
| Функции | Часове / Минути / Секунди / Ден от седмицата на дванадесет часа / Дата на шест часа |
| Водоустойчивост | 100 м/ 330 ft |
| Стъкло | Сапфир кристал с антирефлексно покритие |
| Диаметър | 45 mm |
| Каишка | Черна / Естествена кожа / Клипс / Размер 22мм х 18мм |
| Дебелина на касата | 12,4мм |
| Тегло | 90гр |
| Гаранция | 2 години |
| Лимитиран | 950бр |
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 10 АТМ |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | АВТОМАТИК |
| СЕРИЯ: | DOUGLAS |
| ЛИМИТИРАНИ МОДЕЛИ: | ЛИМИТИРАН |