Марка : POLJOT INTERNATIONAL
Марка : POLJOT INTERNATIONAL
Часовник POLJOT INTERNATIONAL BOLSHOI NUTCRACKER 2820.1000632B е елегантен мъжки модел с автоматичен механизъм и артистичен син скелетон циферблат. Комбинира петролносините тонове с изискана верижка от благородна стомана с PVD покритие в розово злато 18К. Вдъхновен от балета „Лешникотрошачката“, този модел излъчва класика, прецизност и лукс в ограничен брой. Наличен в ClassicWatches.bg.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Колекция | BOLSHOI NUTCKRACKER |
| Вид | Мъжки |
| Калибър | Cal.2820A PTS |
| Механизъм |
Aвтоматик |
| Енергиен резерв | 36часа |
| Камъни | 20 камъка |
| Каса | Благородна стомана с PVD розово злато 18К |
| Циферблат | Син скелетон |
| Водоустойчивост | 30 м |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Диаметър | 38,5x38,5 mm |
| Каишка | Благородна стомана с розово злато позлата PVD |
| Дебелина на касата | 11,4 mm |
| Гаранция | 2 години |
„Лешникотрошачката“ е може би най-известният руски балет, разделен на две действия. За първи път е композиран по музика от Чайковски около 1892 г. и все още е един от най-популярните балети в света днес.
Красивата серия модели „Лешникотрошачката“ има голям потенциал да стане също толкова популярна.
Скелетизираните циферблати и механизми очароват от пръв поглед. Като един сглобен механизъм, те се вписват перфектно един в друг. И цветът влиза в играта. Петролносиният цвят перфектно се съчетава с розово-златистата метална верижка, разработена специално за тази линия. Тя е класическа по дизайн, но също така много изискано качество. Допълнителни детайли, като стрелките, апликациите на часовете и кожените каишки, допълват дизайна. Автоматичният механизъм е скелетизиран и фино декориран.
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 3 ATM |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | АВТОМАТИК |
| СЕРИЯ: | BOLSHOI |