Марка : POLJOT INTERNATIONAL
Марка : POLJOT INTERNATIONAL
Часовник POLJOT INTERNATIONAL BOLSHOI NUTCRACKER 2820.1000633B съчетава автоматичен механизъм, скелетон циферблат с розово злато и квадратна форма – лимитирано издание, подходящо за изискан вкус и почит към класиката.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Колекция | BOLSHOI NUTCKRACKER |
| Вид | Мъжки |
| Калибър | Cal.2820A PTS |
| Механизъм |
Aвтоматик |
| Енергиен резерв | 36часа |
| Камъни | 20 камъка |
| Каса | Благородна стомана с PVD розово злато 18К |
| Циферблат | Розово злато скелетон |
| Водоустойчивост | 30 м |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Диаметър | 38,5x38,5 mm |
| Каишка | Благородна стомана с розово злато позлата PVD |
| Дебелина на касата | 11,4 mm |
| Гаранция | 2 години |
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 3 ATM |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | АВТОМАТИК |
| СЕРИЯ: | BOLSHOI |