Марка : POLJOT INTERNATIONAL
Марка : POLJOT INTERNATIONAL
Часовник POLJOT INTERNATIONAL BOLSHOI NUTCRACKER 2820.1000135B е лимитирана колекционерска рядкост – произведен само 5 броя. Със зелен циферблат, автоматичен механизъм и компактна квадратна форма, този модел излъчва престиж и стил.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Колекция | BOLSHOI NUTCKRACKER |
| Вид | Мъжки |
| Калибър | Cal.2820A PTS |
| Механизъм |
Aвтоматик |
| Енергиен резерв | 36часа |
| Камъни | 20 камъка |
| Каса | Благородна стомана |
| Циферблат | Зелен |
| Водоустойчивост | 30 м |
| Стъкло | Сапфир кристал |
| Диаметър | 38,5x38,5 mm |
| Верижка | Благородна стомана |
| Дебелина на касата | 11,4 mm |
| Лимитиран | 5броя |
| Гаранция | 2 години |
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 3 ATM |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | АВТОМАТИК |
| СЕРИЯ: | BOLSHOI |
| ЛИМИТИРАНИ МОДЕЛИ: | ЛИМИТИРАН |