Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Часовник ALEXANDER SHOROKHOFF YELLOWMATIC 43.5MM AS.N.PT05-55S е експлозия от цветове и контрасти, създаден за мъже с дързък стил и усещане за уникалност. Със своя ярко жълт гилоширан циферблат и автоматичен хронографски механизъм 2030.AS, моделът комбинира артистичен дизайн с немска прецизност. Черните и червено-белите акценти допълват дръзката визия, а текстилната каишка добавя динамика и комфорт. Това е лимитиран шедьовър от серията Avantgarde, подходящ за лятото и всички, които обичат да се открояват.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Колекция | AVANGARDE YELLOWMATIC |
| Вид | Мъжки |
| Калибър | 2030.AS |
| Механизъм |
Aвтоматичен хронограф |
| Енергиен резерв | 38 часа |
| Камъни | 49б Камъка |
| Каса | Благородна стомана |
| Циферблат | Guilloched |
| Водоустойчивост | 50 м |
| Стъкло | Сапфир кристал, антирефлексно двустранно покритие |
| Диаметър | 43.5 mm |
| Каишка | Импрегнирана текстилна каишка 22мм |
| Дебелина на касата | 14,4 mm |
| Гаранция | 2 години |
Yellowmatic - да живее контрастът!
Жълто и черно: тези два смели цвята са отличителен белег на този пъстър часовник, предизвикващ напрежение на пръв поглед с неговите непримирими линии, приведени в хармония от елегантния часовник.
Ярко жълтият емайлиран циферблат с фантастичния модел на гилоше, формира основата зна цифрите, поставени по необичаен начин. Червено -белите контрасти допълват веселия летен часовник.Насладете се !
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 АТМ |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | АВТОМАТИК |
| СЕРИЯ: | AVANTGARDE COLLECTION |