Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Часовник ALEXANDER SHOROKHOFF KARO 3 43.5MM AS.C01-KR01L е изключително лимитиран модел от серията Avantgarde, отличаващ се с артистичен дух и майсторска изработка. С ръчно навиваем хронографски механизъм 3133.AS и енергиен резерв до 42 часа, този модел съчетава висока механична стойност с уникален дизайн. Guilloché циферблатът с розова позлата придава лукс и дълбочина, а масивната каса и кожената крокодилска каишка добавят престиж и мъжествен стил. Моделът е перфектен избор за колекционери и ценители на ръчната изработка.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Колекция | AVANGARDE KARO 3 |
| Вид | Мъжки |
| Калибър | 3133.AS |
| Механизъм |
Ръчно нaвиване |
| Енергиен резерв | 42 часа / при режим хронограф 36 часа |
| Камъни | 23 Камъка |
| Каса | Благородна стомана |
| Циферблат | Guilloched розова позлата |
| Водоустойчивост | 50 м |
| Стъкло | Сапфир кристал, антирефлексно двустранно покритие |
| Диаметър | 43.5 mm |
| Каишка | Естесвена кожа крокодилк 22мм |
| Дебелина на касата | 14,4 mm |
| Гаранция | 2 години |
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 АТМ |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | РЪЧНО НАВИВАНЕ |
| СЕРИЯ: | AVANTGARDE COLLECTION |
| ЛИМИТИРАНИ МОДЕЛИ: | ЛИМИТИРАН |