Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Часовник ALEXANDER SHOROKHOFF KARO 3 AS.C01-KR01S е лимитиран мъжки модел от серията AVANTGARDE, създаден в едва 39 броя. Комбинира класическа естетика и модерна геометрия с ръчно навиван механизъм 3133.AS. Розовопозлатеният guilloché циферблат е истински шедьовър, допълнен от импрегнирана текстилна каишка. Прозрачен гръб, сапфир кристал и водоустойчивост до 50 м подчертават качеството и артистичността на този уникален модел. Официален вносител – ClassicWatches.bg.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Колекция | AVANGARDE KARO 3 |
| Вид | Мъжки |
| Калибър | 3133.AS |
| Механизъм |
Ръчно нaвиване |
| Енергиен резерв | 42 часа / при режим хронограф 36 часа |
| Камъни | 23 Камъка |
| Каса | Благородна стомана |
| Циферблат | Guilloched розова позлата |
| Водоустойчивост | 50 м |
| Стъкло | Сапфир кристал, антирефлексно двустранно покритие |
| Диаметър | 43.5 mm |
| Каишка | Импрегнирана текстилна каишка 22мм |
| Дебелина на касата | 14,4 mm |
| Лимитиран | 39 броя |
| Гаранция | 2 години |
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 АТМ |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | РЪЧНО НАВИВАНЕ |
| СЕРИЯ: | AVANTGARDE COLLECTION |
| ЛИМИТИРАНИ МОДЕЛИ: | ЛИМИТИРАН |