Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Марка : ALEXANDER SHOROKHOFF
Часовник ALEXANDER SHOROKHOFF KARO 3 43.5MM AS.C01-KR02 е лимитиран шедьовър от колекцията Avantgarde, който съчетава артистичност, прецизност и изразителен дизайн. С ръчно навиван механизъм 3133.AS и хронографска функция, този модел впечатлява с гилоширан циферблат в розова позлата и смела синя крокодилска каишка. Той е създаден за мъже, които търсят изкуство в движението и лимитирана уникалност – само 29 броя в света. Всеки детайл подчертава индивидуалността и ръчната майсторска изработка.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Колекция | AVANGARDE KARO 3 |
| Вид | Мъжки |
| Калибър | 3133.AS |
| Механизъм |
Ръчно нaвиване |
| Енергиен резерв | 42 часа / при режим хронограф 36 часа |
| Камъни | 23 Камъка |
| Каса | Благородна стомана |
| Циферблат | Guilloched розова позлата |
| Водоустойчивост | 50 м |
| Стъкло | Сапфир кристал, антирефлексно двустранно покритие |
| Диаметър | 43.5 mm |
| Каишка | Крокодил синя каишка 22мм |
| Дебелина на касата | 14,4 mm |
| Лимитиран | 29 броя |
| Гаранция | 2 години |
| ВИД: | МЪЖКИ ЧАСОВНИК |
| ВОДОУСТОЙЧИВОСТ: | 5 АТМ |
| СТЪКЛО: | САПФИР КРИСТАЛ |
| МЕХАНИЗЪМ: | РЪЧНО НАВИВАНЕ |
| СЕРИЯ: | AVANTGARDE COLLECTION |
| ЛИМИТИРАНИ МОДЕЛИ: | ЛИМИТИРАН |